Pictorial - marketing, design, szkolenia

Przestrzeń malowana światłem

Strona internetowa Thoro.pl

Podczas gdy Oni z pasją kreują przestrzeń światłem, my z równie wielkim zaangażowaniem stworzyliśmy wirtualne atelier ich produktów. Thoro podąża za skandynawskim minimalizmem. Poszukuje równowagi między funkcją i formą. Dlatego taka też musiała być ich witryna. Bliska szwedzkiej filozofii życia LAGOM: nie za dużo, nie z mało, w sam raz.

 

Doskonałe wzornictwo produktów Thoro zaprezentowaliśmy poprzez perfekcyjny webowy design. W każdym elemencie szukaliśmy równowagi i harmonii. Odbiorca znajduje się w dobrze zorganizowanej przestrzeni, gdzie intuicyjnie podąża za kolejnymi wskazówkami. Może zachwycić się detalami, które w wyrazisty sposób prezentuje fotografia produktów. Wizualizacja lamp w przestrzeni pomieszczeń zajmuje maksymalną część ekranu, dzięki czemu użytkownik może czerpać pełną przyjemność z wirtualnego obcowania z produktem.

 

Witrynę zbudowaliśmy na silniku Wordpress. Ze wzlędu na strukturę katalogu produktów zdecydowaliśmy się stworzylić niestandardowe typy treści i taksonomię. Dzięki temu Klient może samodzielnie i w łatwy sposób zarządzać treścią witryny, zachowując przy tym wzajemne relacje poszczególnych elementów. Nie musi przy tym martwić się o to, czy wybrana grafika bądź fotografia w sposób właściwy dopasuje się do układu elementów strony.

Co ważne, strona internetowa Thoro powstała w ekspresowym tempie. Dlatego projekt z pewnością doczeka się kolejnych wersji, które poszerzą funkcjonalność witryny. Jesteście ciekawi co nowego szykje Thoro we współpracy z Pictorial? Zaglądajcie do naszego portfolio i na stronę Thoro.pl i obserwujcie zmiany!

Tymczasem czekamy na Wasze opinie w komentarzach!

 
© 2019 Pictorial
Przestrzeń malowana światłem
Strona internetowa Thoro.pl

Udostępnij znajomym!

Udostępnij link do tej strony znajomym Jeśli uważasz, że ten artykuł zainteresuje kogoś z Twoich znajomych, udostępnij  go na wybranej platformie.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on tumblr
Tumblr
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print

Co nowego na blogu?

Koniec tworzenia iluzorycznych rozwiązań i hołdowania systemowym hecom. Stawiamy na Marketing od serca! Bez ściemy i przyklaskiwania temu, co masowo uznane za słuszne. I choć bardzo lubimy podglądać rynek i śledzić trendy, to jednak ostatecznie to z serca płyną najlepsze koncepcje! I tego zamierzamy się trzymać! - pisze w swoim felietonie Sylwia Piskulska z Pictorial

Marketing od serca

Koniec tworzenia iluzorycznych rozwiązań i hołdowania systemowym hecom. Stawiamy na Marketing od serca! Bez ściemy i przyklaskiwania temu, co masowo uznane za słuszne. I choć bardzo lubimy podglądać rynek i śledzić trendy, to jednak ostatecznie to z serca płyną najlepsze koncepcje! I tego zamierzamy się trzymać!

Czytaj więcej »

Fachowiec – marketingowiec

Marketing potrzebuje ludzi, którzy mają umiejętność działania w sytuacjach nieokreślonych i nieprzewidywalnych. Probierzem marketingowego potencjału staje się nagła sytuacje kryzysowa, taka jak pandemia. Siła i szybkość rażenia tego zjawiska nie mieści się w żadnym scenariuszu biznesowym.

Czytaj więcej »

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowych treściach na stronie. Oceniaj i komentuj nasze publikacje w ramach dyskusji na naszym Facebookowym profilu!